Állásajánlat

ADMINISZTRÁTOR

Feladatkör:

  • Általános adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Levelezések lebonyolítása
  • Vevői ajánlatkérések, megrendelések kezelése
  • Szállítólevél készítés, Számlázás
  • Szállítmányok EKAER rendszerben történő rögzítése, nyomon követése

Elvárások:

  • Minimum gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi
  • Számítógépes felhasználói szintű ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Önálló, alapos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködő képesség

Előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság
  • Német nyelvtudás

Jelentkezés módja: önéletrajz eljuttatása a zsuzsa@bosko.hu e-mail címre.

TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatkör:

  • Hidraulikus munkahengerek tervezése megadott paraméterek alapján
  • Gyártási rajz készítése
  • Gyártási dokumentáció előkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Tervezőprogramok /pl.: Solidworks / készség szintű használata

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

GÉPI FORGÁCSOLÓ – Palást Köszörűs

Feladatkör:

  • Tengelyek felületének krómozás előtti megmunkálása, illetve krómozás utáni utómunkálása
  • Megmunkált méretek önellenőrzése, mérőlapon történő dokumentálása

Elvárás:

  • Önálló precíz munkavégzés, műszaki rajzdokumentáció alapján

GÉPI FORGÁCSOLÓ – Horizont Esztergályos

Feladatkör:

  • Egyedi és kis szériás sorozatú hidraulikus munkahenger alkatrészeinek gyártása műszaki rajzdokumentáció alapján

Elvárás:

  • Önálló precíz munkavégzés

HIDRAULIKUS LAKATOS

Feladatkör:

  • Hidraulika munkahengerek szétszerelése, összeszerelése és nyomáspróbázása
  • Esetenként helyszíni hibafelmérés, munkahenger kiszerelés / beépítés

Elvárás:

  • Műszaki rajzok ismerete
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés